Historia

Historia firmy MF&PARTNERS CONSULTING

Nasza firma została założona w 1998 roku przez Mariusza Flasińskiego oraz Tomasza Chlebowskiego – prezesa Grupy TCH (wówczas jednej z największych grup firm informatycznych w Polsce). W latach 1998-2000 spółka działała pod nazwą TCH Consulting. Udziałowcami byli Grupa TCH (90%) i Mariusz Flasiński (10%). Prezesem firmy był Tomasz Chlebowski, a później Janusz Jurek.

W 2001 roku Grupa OPTIMUS (twórca Onet.pl; obecnie: CD Projekt SA) wydała komunikat giełdowy, że w związku ze „strategią rozwijania wysokomarżowych obszarów działania” jako wyraz „zaufania do zasobów wiedzy i umiejętności skumulowanych” w naszej firmie, odkupiła od Grupy TCH większościowy pakiet udziałów naszej spółki. Po transakcji 85% udziałów należało do Grupy OPTIMUS, a 15% - do Mariusza Flasińskiego. Spółka działała w latach 2001-2003 pod nazwą OPTIMUS Consulting, a na jej Prezesa powołany został Piotr Oleś.

W 2004 roku, po przejęciu wszystkich udziałów przez Mariusza Flasińskiego wraz z najbliższymi współpracownikami, spółka zmieniła nazwę na MF&PARTNERS CONSULTING. Firma Doradcza „Flasiński i Wspólnicy”, pod którą to nazwą działa do dziś. Na stanowisku Prezesa pozostaje Piotr Oleś.